Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz bzoley #11 üzenetére

    Valami 150 megás drivere van, pontosan nem tudom mekkora, már letöröltem a gépről. :) Ennek örülök, hogy szépen szól a Xonar. Ha minden igaz, jövő hó elején elviszik az Auzent, s én is újítok egyet.
    Én a D2-ket nézegettem - de mégsem a PCIe verziót veszem, mert ott a bridge chip, ami nem szimpatikus, ill. kell neki egy külső táp (floppy csatlakozón), ami kizáró. A PCI változat olcsóbb is. Remélem, befér a felső PCI sínbe, s nem akad el a memóriákban. Az Auzen elfért így, de a Xonar mintha picit hosszabb lenne. Amúgy az Auzen drivert nem sikerült maradéktalanul lepucolni a gépről, még mindig szerepel a telepített listában. Az ilyen húzások nagyon fel tudják nyomni az agyam!

    Örülök, hogy így be lehet állítani, remélem, én sem fogok csalódni benne. Az X-Fi "extrái" közül egyedül a Crystallizert használtam, de könnyedén le tudok mondani erről is. EAX-ot azért sajnálom egy kicsit, pedig azt gyanítom, fel sem fog tűnni a hiánya. Vista alatt amúgy sem lenne kedvem az Alchemy-vel matatni, annyira azért ez sem hiányzik. THX konzolt általában hanyagoltam, CMSS-t, EQ-t is, meg lényegében minden hasonlót szintén. Én csak egy bitangmód szóló hangkártyát szeretnék, egyszerű, áttekinthető, stabil szoftverrel.
    Úgy veszem észre, Neked mintha jobban is tetszene a hangja, bár nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy egyfajta "édes bosszú" effektus is közrejátszhat. :)

    Filmeknél a Z-5500-zal kódoltatom ki a jelet, ami hangkártyafüggetlen, engem ez a rész nem érint. :)

    Milyen operációs rendszert használsz? Plusz megkönnyebbülés lenne, ha kiderülne, hogy mindez amit írtál, Vista 64 alatt volt. :B

Új hozzászólás Aktív témák