Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    Jó ötlet ez a topic, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra!

    Kis előzmény, amolyan fél-OFF: Az X-Fi Xtreme Gamerrel megjártam, csapnivaló volt a kártya software körítése, egy bugtenger. Visszatettem az Audigy2 ZS-t, ami még másfél éven át, mostanáig szolgált, meg voltam vele elégedve. Viszont váltottam Vistára, ami alá nincsenek normális Audigy driverek - az új választott az Auzen X-Fi. Ez egy szuper kártya, nagyon meg voltam vele elégedve, viszont nem használtam ki a tudását. Game mode, Entertainment mode, ilyen effekt, olyan effekt, áhh nekem ez nem kell, inkább eladom.

    Most az alaplapi hangkártyát hajtom (ld.: adataim), ami m4rc! állításával elentétben (#3) nem X-Fi! ADI chip van rajta, s hangminőségben bizony a régi Audigy2 ZS-em is bucira verné ezt a kártyát. Az X-Fi effekteket egy külön software biztosítja, ami ráadásul Trial verziós. Lehet, a CD-n van hozzá kulcs, nem néztem. Gány megoldás, amúgy sem használnám.

    Ez tehát a történetem. Úgy gondoltam, jó lesz az alaplapi hangkártya is, de nem jó az, nagyon nem. Ha elviszik az Auzent, erősen gondolkodom, hogy veszek helyette egy Xonar D2X-et. :)
    A Xonar D2/PM-hez képest csak a csatlakozó a különbség? Valahol mintha olvastam volna olyat, hogy a PCIe variáns picit mintha szebben is szólna...

    Kiforrottak, jól működőek a Xonar driverei Vista 64 alatt? Ezt fontos lenne tudni! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák