Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Acélfarkas #11869 üzenetére

    Lett új hardver, de a hangkártya probléma hamarabb jött,mint hogy procit cseréltem.

    Múlt év áprilisában lett webkamerám, de a probléma októberben jelentkezett.

    M2 ssd-t szereztem be júniusban, arra ment egy friss win.
    Aztán cseréltem procit decemberben.

    Lettek új hardverek, meg komponensek, de közvetlenül nem tudom összekötni a problémát velük. Szóval úgy, hogy beraktam valamit és rá pár nappal, vagy héttel jelentkezett volna a hangkártya probobléma :(

    Szóval októberben jött először a gond kb, akkor kikapcs, megmozgattam, elmúlt.
    Majd 2-3 hét múlva megint, ugyanezt eljátszottam vele.

    Aztán azóta sűrűsödik a probléma,legalábbis úgy érzem, pl most héten már 3x jelentkezett.

    Azt is kipróbáltam, hogy amikor jött a gond, átdugtam a fülest az alalplapi hangkimenetbe, ott minden okés volt, majd vissza a hangkártyába és ugyanúgy produkálta, csak a kikapcs, megmozgat, visszadug segítetett, mint általában.

    Kissé tanácstalan vagyok.

    Meg ugye Ubuntu alatt is csinálja, szóval még az sem lehet hogy valami winfosos driver gond lenne.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák