Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz Mikulásbá #4039 üzenetére

    Magyarországon nem tudom hogyan van, de külföldön, a legolcsóbb G751JY modellekben olyan alaplap van, amin nincs m.2 csatlakozó, csak a helye van. Nekem most ilyen alaplapot tettek bele. Ez picit vicces a legdrágább magyar modellnél, amiben alapból benne volt és "ki lett fizetve"...

    Nekem már csak a csatlakozó helye van:

    Ha meg vett az ember 70e Ft-ért saját költségre SSD-t és eddig tökéletesen használta vele (és nincs is más eszköze, amibe belerakja), akkor most meg használja ajtótámasznak az SSD-t? Mi van, ha én alapból azért vettem ezt a gépet, mert m2 volt benne a jövőbeli bővíthetőségre gondolva? Mi van ha én csak alapból nem szeretem, ha a tulajdonos megkérdezése nélkül elvesznek olyan dolgot, ami alapból volt?

    Nagyon érik az, hogy 4. alkalommal már személyesen vigyem be "asztal borogatós" stílusban :W

    +másik:

    Nem tudom a képen mennyire látszik, de a 3. visszaérkezésnél egy ilyen aprónak nem mondható csíkot fedeztem fel, amit az alkoholos törlőkendő nem hozott le:

    Na ez vajon bug vagy feature? 2 RMA matricán látszódik kopásnyom, a 3.-on nem, tehét szerintem valami felületen A) pontból B) pontba a jó öreg idióta módszerrel rakták arrébb, tehát nem megemelték és odébb tették, hanem arrébb csúsztatták :W

Új hozzászólás Aktív témák