Hirdetés

Aktív témák

  • grimi

    csendes tag

    Szasztok!

    Nekem ugyanaz a gondom mint pipu-nak. A7N8X-em van. A tápon Mode Com.
    Nem igazán tudom milyen, infót sem találtam róla, de ezt a Vargánés témát még megnézem.
    Mikor megvettük a gépet nem is volt vele semmi gond, nem lőtt le, aztán egyszer csak elkezdte. Probe szerint 50 fok körül. A vicc az, hogy Probe-ban a figyelmeztetés minimuma 54 fok. Biosban 60-70 fok. Ez rohadt sok. Egyszer kíváncsiságból sokáig figyeltem, hogy meddig kúszik a hőmérséklet. Volt olyan, hogy egy villanás erejéig kb 20 fokkal kevesebbet mutatott. Így most már nem tudom mit gondoljak. Szar a szenzor, vagy mi? Másik fórumokban is olvastam a jelenségről, szóval nem egyedi a dolog. Volt aki Bios frissítést javasolt (mint ahogy itt is). Pont tegnap írtam méjlt a magyarországi ASUS képviseletnek, hogy ugyan segítsenek már, de a válasz csak annyi volt, hogy ők nem tapasztalták a dolgot, vigyem vissza, oda ahol vettem. Hát mondom köszi!
    Rohadt idegesítő, hogy amikor valami keményebben terheli a procit: játék, víruskeresés, kódolás, stb lelő a gép.
    Lehet, hogy a hűtő a ludas. Falconrock II. Én raktam rá, igaz még sohasem csináltam, de basszos olyan erős az a rohadt rászorító lemez, hogy nem létezik, hogy rosszul érintkezzen. Levenni félek, mert nem akarom lesarkazni, de valszeg már csak ez maradt. Ja, meg a táp, de ha minden jól megy azt hamarosan lecserélem, ja meg a Bios.
    ASUS programjával jól lehet frissíteni? Nem bugos a cucc. Mer csak azzal lehet, különben elszáll a gari.
    Röviden ennyi. :DD

    Remélem sikerül mindenkinek megoldást találni a problémára!

    Csáo

Aktív témák