Hirdetés

Aktív témák

  • sisoft

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudom, hogy van már pár bios topic, de a kérdésemre ott nem találtam választ.

    1. Honnan lehet megtudni, hogy az én alaplapomnak mi a PCB száma? Az Asus oldalán van külön bios a 2.0-hoz és külön az 1.3,1.4,...-hez. A Rev. 2.0-ás alaplap akar lenni a PCB 2.0?

    2. A bios frissítés nem igazán az útmutató szerint zajlott le. A beépített bios frissítő csak a bios fájl nevét kérdezte meg majd elkezdte írni a biost és a végén restart. A leírás szerint pár ellenörző kérdést kellett volna kapnom.
    Természetesen utánna meg sem nyekkent a gép. Ezután elem ki, bios clear és elindul, az új biosdátumot írja ki. Az Windoxs is megy. Most akkor jó lett a frissítés, vagy lehet, hogy később előjönnek hibák?

  • Ketama

    aktív tag

    válasz sisoft #1 üzenetére

    A PCB rev szama az alaplapon van feltuntetve az utolso ket PCI slot kozott. Amennyiben nem a megfelelo biost szedted le ugy el lehet vele cseszni a deszkat. En mindig az ASUS LiveUpdate-jet hasznalom bios frissitesre. Eddig meg soha nem volt gond.

    Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

Aktív témák