Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Géjza #2020 üzenetére

    1.5.x ig nem volt problema, siman ment, kulso nezet is "folyos" smooth volt. Aztan jott egy update, ahol elkezdett stutterelni, folg auto setup valtaskor, pl kissebb ARB, uj gumik... V2 forumtars is jelezte ezt.
    Az 1.6.0 ota vannak kissebb-nagyobb stuttereim. Ezeket eloszor a jatekbeni frame captureval tudtam megoldani, rtss mar nem volt jo neki. Az 1.6.4 utan a vsyncet is be kellett kapcsolnom, de rendeben volt ezutan. Most az 1.6.5 nel mar semmi nem segit, folyamatos stutterem van, kb 10 secenkent.

    A konfig ugyanaz, 3800x PBO val es undervolttal, de eddig is igy ment es hibatlan volt. Minden mas jatekom tokeletesen fut, maramennyire egy ilyen konfigtol elvarhato.

    CB20 alatt a cpu 5187-t hoz multiban, 527-et singleben, tehat nincs vszeg teljesitmeny vesztes az UV miatt.

    Most ujra tettem a jatekot, egy hangyanyival jobb lett, meg a letiltott win 10 updateket is feltettem, kiveve a 20h2-t, az nem akar felmenni.

    2070s nel csak az energia ellatast tettem max teljesitmeny kikenyszeritesere es aktivaltam a gsync/freesyncet. Ugyanigy megy a gep regota es eddig nem volt baj... :U

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák