Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Géjza

    őstag

    válasz tusi_ #2019 üzenetére

    Érdekes. Nálam semmi stuttering, zéró akadás. VGA beállítások lehetnek esetleg érdekesek. Pl. nvidia control panelon mik vannak neked beállítva, mivel fixálod az fps-t és tartod szinkronban a monitorral, stb. Papíron jobb procid van, nem tudom mennyire sajtolod ki a konfigod. Ramjaim 1867-en (3733MHz) mennek, IFC ezzel szinkronban van.

    Mikor megvettem, akkor ügye felment ACC, azóta csak az update-ek jönnek rá, sosem raktam újra. Talán az egyik korábbi 1.5.valamelyiknél volt nálam is stuttering, de mostanában folyik az aktuális 1.6.5-tel is.

    Illetve külső nézetet nem szoktam használni, nem tudom ennek lehet-e köze hozzá.

    Egyéként a proci már tegnap reggel megjött alzabox-ba, csak fennforgás van a fizetéssel. Átvételkori fizetést adtam meg, aztán mégis kifizettem kártyával neten. Ez a szerencsétlen meg átvételkor ismét elkérné az összeget, 2x meg nem akarom kifizetni értelemszerűen. Folyamatban van ennek a rendberakása. Lehet a bankom a hunyó, mert 3 napig tartott nekik lekönyvelni azt a kártyás vásárlást, addig zárolva volt csak az összeg. Így alza azt hihette, hogy még nincs kifizetve és eredeti felállás van. Talán ma vagy legkésőbb holnap át tudom venni. Még amúgy is van vissza 1-2 teszt a 3600-zal, mielőtt kiugrik a gépből, nem is lenne ma időm amúgy sem beledobni. De azért már nálam lehetne. :DDD Nah, asszem épp most módosították, elvileg lehet menni érte. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák