Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mmdms

    addikt

    Tegnap este megvolt az első egy órás versenyem online, 5. helyről rajtoltam a 22-ből, és harmadiknak értem be Spa-ba. :DD Eddig nemigazán gondoltam úgy, h egy órán át tudok stabilan nagyobb hiba nélkül ilyen hosszú etapot menni, de egyre biztosabban kezelem a nissant, és elnézve a mezőnyt sokkal előbb is rászánhattam volna magam.
    Első benyomásom, hogy piszokjó volt. :DDD Az első 3-4 körbe sajnos összeszedtem -5 SA pontot, nem értem az idiótákat, egy egy órás versenyen miért kell mindenhova is belógatni a kocsi orrát, illetve kanyarbejáraton megtorpedózni oldalról. Főleg h az első kör felétől az 1-2 helyen voltunk. Na mindegy, sikerült ugyanannak a mukinak 4x kilöknie, mindannyiszor visszaelőztem. Aztán 38 perc után kiálltam boxba, második helyről, és nem tudom hogyan de 5. helyen találtam magam. Negyediket harmadikat lenyomtam, de az 1- 2-től 50 sec-re voltam. Nem kötelező kimenni a boxba? A benyafogyasztást most már tudom hogy alakul, azt be tudom már előre is kalkulálni, de lehet egy szett gummával 25 kört menni spaban?!

    ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

Új hozzászólás Aktív témák