Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• tusi_

őstag

válasz Géjza #2235 üzenetére

En olyan aron adtam el a 2070s-t, hogy meg mindig csodalkozom rajta, igy nem akkora bukas a 6800-s. Sot, most ugyan ez a kari ugyanott 840€, rgo sporoltam 60€-t :D
    Vettem uj monitort is, 1440p, ugyhogy mar az sem akadaly. CP2077 es a Mafia defiinitiv edition is olyan, hogy a 100fps-t nem erem el, nem vmi jol optimalizaltak. CP2077 70 ala nem nagyon esik be high grafon, de az is egy nagy szemet, ha az optimalizalast nezzuk. De minden mas nagyon jo. Sok kellemes jatek orat, evet a 3070-el, az is nagyon jo kari :)

Az Epic mindig egy gyilkos beallitas. A jatek irok highra optimalizaljak a gamekat, az Epic mar csak egy kicsi mindenbol meg ra es ez sajnos kinyirja a gepeket. A Metro 2033 Redux, ami egy 2008-as jatek, 2014 es Last Light motorjaval Highon alig esik be 141 ala, csak nagyon rtkan egy pillanatra, de az Ultra 40fpssel SZAGGAT :D

Nalam csak az AA van temporalon es Epicen, meg a Bloom Quality, mert az gyonyoru esoben, ahogy csillognak a hatso lampak.
    Ha jol lattam, a shadow midd-re allitasaval mar nem tunnnek el az arnyekok az autok alol, ugyhogy en meg azt is levettem. Magasabb fps, kevesebb input lag :)

[ Szerkesztve ]

„másodiknak lenni annyit jelent, hogy első vagy a vesztesek között” Ayrton Senna

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés