Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Géjza #2233 üzenetére

    Ne legyel arulo, ahhoz a bika procihoz egy AMD kartya dukal! :D
    Az ACC ben nem latok kulonbseget, mivel a szegeny 3800x nem tudja kihajtani, VGA 40-60% kozott malmozik, ha mas is van a palyan. Practiceban meg megy a 141 fps, meg kivulrol is majdnem, csak a lombos palyaknal, mint zolder, imola vagy epp spa, esik be kicsit. High nal mar inkabb a 6800, Epicen meg odaba.z, de kijatszik mar epicben? :U

    Talan vmivel jobban fexik NV nek az ACC, de amivel jobban van arra optimalizalva, annyival erosebb is a 6800, mint a 3070.
    XT es 3080 eseteben mar jobb az NV, mert szigoruan szvsz a 6800xt egy hangyanyival gyorsabb, de hat NV tamogatottsag.

    Tegnap meg en is elgondolkodtam a valtason - 3800x --> 5x00 X -, de aztan a videok alapjan az 5800x tul meleg, az 5600x meg csak 6 magos. Nem mintha barmely jatek, kiveve Hitman 2, vagy asszem a Horizon Zero down kihasznalna 6 magnal tobbet, de ha esetleg a jovoben streamelni is akarnek, vagy megint videokat vagni, akkor jol jon a plusz 2 mag. 5900 mar tulzas lenne, meg ott mar bejon az Infinity Fabric is a kepbe, 5950 meg egy vicc jatekra :)

    En megvarom a warholt, az egy Zen3+ reloaded lesz, esetleg picivel gyorsabb es akkor az a valtas mar az utolso lesz a Zen4 elott, ami nalam csak akkor jon szoba, ha a DDR5 arak mar nem lesznek huzosak. Ez kb 2023 :)

    Maradj a 2070s nel, ha tulnyomo reszben ACC van teriteken, akkor semmi ertelme a VGA vasarlasnak. A CPU-val jo iranyba leptel, az kell neki, nem VGA. (meg az 5800x-el is CPU botleneck van amugy, az sem hajtja ki a 3080-t pl, teszteken lattam)
    Ha ugyanugy allnek az ACC hez, mint fel evvel ezelott, mar itt csucsulne az 5x00x a gepben. Napi 3 orat nyomtam vele, ott mar megeri a befektetes.

    Most pl szinten vezetek, de a Mafia Definitv Editionban, ott sokat nem dobna pl a proci, 57 fps-en nyomom, mert a gamenak van egy 60hz frmaelock ja - konzolra lett portolva - rgo tok mind1.

    Persze azt csinalsz, amit akarsz, csak egy javaslat.

    Sok sikert a versenyekhez amugy :R

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák