Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• tusi_

őstag

válasz Géjza #1954 üzenetére

A tukor fps-t most kulon tudod allitani a video optionnal 1/4, 1/2, 3/4 vagy epp fps szerint. En sosem hasznalom a tukrot, arra ott a Heli Corsa es amugy is zabalja az FPS-t.

En arra szamitottam, hogy kicsit felhuzzak az AI-t, jobban hasznaljak a palyat es ezaltal gyorsabbak. Az alienek low 1.41.-t mennek Hot kurulmenyek kozott, en meg csak kb low 1.42.-t tudok, de az AI 100%-on nem megy be 1.42., csak akkor, ha skippeled a session. Nyomsz egy next sessiont es utana visszanezed, akkor lathato hogy sector 1, 2 ben lassabbak, de a 3. ban 10 secet adnak :Y Ez igy nagyon szar.

De ez igy nagyon gaz. Eleve nehany kanyarban bele kell fekeznem, hogy nehogy megussem hatulrol, pl az aqua mineralle masodik reszet nagyon szarul veszik, all a feken mint a barom, pedig ott pont coastolni kell, hogy legyen tapadas :(

Kiprobalom Suzukat, az egyetlen palya, ahol nem tudtam meg versenyt nyerni hatulrol. Ha megy, akkor szvsz en el is felejtem a jatekot egy idora, vagy direct cuttolni fogok, hogy legyen egy DT es megint kuzdeni keljen

„másodiknak lenni annyit jelent, hogy első vagy a vesztesek között” Ayrton Senna

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés