Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simon04

    csendes tag

    válasz sz.j #14 üzenetére

    A Disk Clone funkcióval az egész HDD-t leklónozza AB.
    Viszont engem a System Clone nem hagy nyugodni.
    Ahogy próbálgattam a beépített HDD-t, elképzelhető, hogy a rendszer partíciót klónozza szerintem egy megfelelő nagyságú partícióra. Jól gondolom?
    Valószínűleg csak "egyelőre" nem támogat USB-s külső meghajtót rendszer klónozásnál.
    Arra figyelmeztet is, hogy erről a partícióról rendszert nem lehet indítani, de később, szükség esetén egy új HDD-re áttudnám klónozni elsődleges partíciónak, hogy a rendszer is működhetne róla.
    Ez a funkció később azért lenne jó, főleg ha külső meghajtóra is történhetne a rendszer klónozása, mert így már egy adatokkal tele lévő HDD-re, de megfelelő nagyságú, üres partícióra is lehetne rendszert is menteni. Ki is próbálnám, hogy a rendszer partíció klónozását egy beépített HDD-re, de jelenleg most éppen nincs egy üres HDD ami beépíthető lenne, csak külső USB-s HDD-m van.
    Persze a sorrend megfordítható, és a Disk Clone funkcióval a rendszer, de az egész lemez is átkerülne az USB-s HDD-re, de ha erre adatokat mentettem volna, akkor a klónozás során azok is törlődnének róla.

Új hozzászólás Aktív témák