Hirdetés
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Computex 2026: Kezünkben az Asus visszatérő androidos táblagépe
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: áradás a Noctuánál
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen széket vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
janeszgol
félisten
Melyik játék fut a gépen? Mert ránézésre nem lövölde. (Amúgy tudom, hogy az OW-t egészen sok csajszi tolja.)
#30 kilua +1
Én úgy látom ez az eredeti Genshin.
-
janeszgol
félisten
Én is néztem anno. Meg archívumban most is meg van kb. az összes, fullos BD minőségben archiválva (sokkal több, mint amit itthon leadtak, plusz nem is az a csúnyán megvágott francia verzió – az eredeti japánban sokkal több mature theme van, jóval darkosabb). DB-k dettó, megvan a maga bája (bár a magyar verzió ennél is csúnyán meg volt vágva/cenzúrázva + kb. harmadánál beszüntették).
Viszont százával vannak a nagyon nem gyerekeknek való művek, és itt még csak nem is hentaira gondolok. Komoly, elgondolkodtató sci-fik, thrillerek, horrorok, drámák (egyenesen a lélektiprásig gázolva – hello, CLANNAD ~After Story~ és társai), durva erőszakra épülő akció, hardcore cyberpunk, esetleg a mindennapok életét megörökítő, dialógusra/karakterekre vagy pl. zenére/zenészekre építő cuccok, nem ritkán full igényes soundtrackekkel (de még milyen jók, első helyen rögtön a Nodame Cantabile széria) – meg elképesztő komédiák/paródiák, esetlegesen a fentiekkel vegyítve. A sporton/motorsporton alapuló motyók közt is akadnak jók.
A médiát tekintve a legkeményebbeket még mindig olyan anime-okon röhögtem, de szó szerint sírva, mint mondjuk a Nichijou, a Seto no Hanayome, az Asobi Asobase (azok a fejek...
), a Danshi Koukousei no Nichijou, az előbb említett Nodame Cantabile,a Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!, a Grand Blue, a Gintama vagy pl. az Azumanga Daiou THE ANIMATION. A sort még bőven lehetne folytatni.A japán humor nagyon oda tud csapni, bár az igaz, hogy a igen sokszor érteni kell hozzá országspecifikus referenciákat – meg valamennyire a nyelvet, mert nem ritka, hogy a szóhasználat/hangsúly adja poént (angolul már teljesen felejtős).
Meg ott vannak a műalkotások, audiovizuális arany sztenderdek, lásd Vampire Hunter D: Bloodlust, az 1995-ös (nem a remastered) Ghost in the Shell, az Akira, a Byousoku 5 cm, a Violet Evergarden vagy pl. Shaft-féle Monogatari széria, csak hogy a legismertebbeket mondjam. Minden képkocka $$$.
Szóval szép és változatás világ ez, bár ami a nyugati mainstreambe leszivárog, jellemzően nem kifejezetten tartozik bele, és sajnos sokan az alapján ítélkeznek. Meg ugye ezeket csak japánul érdemes nézni, a dub teljesen lemészárolja.
Köszi! Szerintem ideje picit szétnéznem a piacon.
-
ddekany
nagyúr
-
Cassi
őstag
Melyik játék fut a gépen? Mert ránézésre nem lövölde. (Amúgy tudom, hogy az OW-t egészen sok csajszi tolja.)
#30 kilua +1
Az a "Where Winds Meet".
"a mihoyo fanok nagy része nő"
Ezt erősen kétlem... játszanak lányok is, persze, de nem valószínű, hogy többségben lennének. -
parandroid
félisten
Melyik játék fut a gépen? Mert ránézésre nem lövölde. (Amúgy tudom, hogy az OW-t egészen sok csajszi tolja.)
#30 kilua +1
Huh, passz. Valami genshin impact klón, de nem rudom, melyik. Ezek közül több is megy párhuzamosan. Meg persze overwatch, fortnite, meg ami még előkerül.
p
-
Necroman_Mk2
őstag
Anime rajongó, crunchyroll, és
képregénymanga függő nagylányomnak valszeg bejönne a cucc. Csak hogy egyértelmű legyen a célközönség. Amúgy nem egyedül van a baráti társaságában, aki rendszeresen kockul, szoktak online csajos lövöldéket csapatni.
De talán ezen a képen még jobban átjön, hogy miről, illetve hogy melyik rétegről van itt szó:
p
Melyik játék fut a gépen? Mert ránézésre nem lövölde. (Amúgy tudom, hogy az OW-t egészen sok csajszi tolja.)
#30 kilua +1
-
kilua
őstag
Most eszembe jut hogy nyugaton mindig furcsán néznek amikor mihoyo (genshin/honkai/zzz) koncert van Kínában/Ázsiában hogy mind férfiak vannak, míg nyugaton valamiért a mihoyo fanok nagy része nő.
-
FireFox1996
addikt
A doboz csak az álca
-
parandroid
félisten
Persze, fogamzásgátló doboza! Az egy duplás vibri
Sajnálom, hogy le kell törjelek: [link].
p
-
FireFox1996
addikt
Persze, fogamzásgátló doboza! Az egy duplás vibri
-
parandroid
félisten
Jobb alsó sarkon a tükör/fésű melett az egy vibrátor doboza?!
A műfaj stimmel, ha jól látom, az a fogamzásgátló tabletta doboza. Tja, aki nincs felkészülve, hogy mit talál egy 20 éves ifjú hölgy asztalán, az be se menjen a szobájába.
p
-
FireFox1996
addikt
Anime rajongó, crunchyroll, és
képregénymanga függő nagylányomnak valszeg bejönne a cucc. Csak hogy egyértelmű legyen a célközönség. Amúgy nem egyedül van a baráti társaságában, aki rendszeresen kockul, szoktak online csajos lövöldéket csapatni.
De talán ezen a képen még jobban átjön, hogy miről, illetve hogy melyik rétegről van itt szó:
p
Jobb alsó sarkon a tükör/fésű melett az egy vibrátor doboza?!
-
FireFox1996
addikt
Sírós csaj, és orrával eszi a tésztát éppen?
-
laed
senior tag
És most 1 matrica miatt feláras?
(Amúgy aki ilyen rajzolt izéket nézne, 1 időben [tán még most is] adták a WINX sorozatot az olasz TV-n.) -
FoxiestFox
félisten
A weebery következő fokozata a trap pornó redditen, csak óvatosan
-
hokuszla
senior tag
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
hokuszla
senior tag
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Én is néztem anno. Meg archívumban most is meg van kb. az összes, fullos BD minőségben archiválva (sokkal több, mint amit itthon leadtak, plusz nem is az a csúnyán megvágott francia verzió – az eredeti japánban sokkal több mature theme van, jóval darkosabb). DB-k dettó, megvan a maga bája (bár a magyar verzió ennél is csúnyán meg volt vágva/cenzúrázva + kb. harmadánál beszüntették).
Viszont százával vannak a nagyon nem gyerekeknek való művek, és itt még csak nem is hentaira gondolok. Komoly, elgondolkodtató sci-fik, thrillerek, horrorok, drámák (egyenesen a lélektiprásig gázolva – hello, CLANNAD ~After Story~ és társai), durva erőszakra épülő akció, hardcore cyberpunk, esetleg a mindennapok életét megörökítő, dialógusra/karakterekre vagy pl. zenére/zenészekre építő cuccok, nem ritkán full igényes soundtrackekkel (de még milyen jók, első helyen rögtön a Nodame Cantabile széria) – meg elképesztő komédiák/paródiák, esetlegesen a fentiekkel vegyítve. A sporton/motorsporton alapuló motyók közt is akadnak jók.
A médiát tekintve a legkeményebbeket még mindig olyan anime-okon röhögtem, de szó szerint sírva, mint mondjuk a Nichijou, a Seto no Hanayome, az Asobi Asobase (azok a fejek...
), a Danshi Koukousei no Nichijou, az előbb említett Nodame Cantabile,a Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!, a Grand Blue, a Gintama vagy pl. az Azumanga Daiou THE ANIMATION. A sort még bőven lehetne folytatni.A japán humor nagyon oda tud csapni, bár az igaz, hogy a igen sokszor érteni kell hozzá országspecifikus referenciákat – meg valamennyire a nyelvet, mert nem ritka, hogy a szóhasználat/hangsúly adja poént (angolul már teljesen felejtős).
Meg ott vannak a műalkotások, audiovizuális arany sztenderdek, lásd Vampire Hunter D: Bloodlust, az 1995-ös (nem a remastered) Ghost in the Shell, az Akira, a Byousoku 5 cm, a Violet Evergarden vagy pl. Shaft-féle Monogatari széria, csak hogy a legismertebbeket mondjam. Minden képkocka $$$.
Szóval szép és változatás világ ez, bár ami a nyugati mainstreambe leszivárog, jellemzően nem kifejezetten tartozik bele, és sajnos sokan az alapján ítélkeznek. Meg ugye ezeket csak japánul érdemes nézni, a dub teljesen lemészárolja.
-
hokuszla
senior tag
-
janeszgol
félisten
Azért nem csak lányok szeretik az amúgy brutálisan szerteágazó műfajt. Én is túl vagyok már 1000+ sorozaton/filmen + fel is szedtem belőlük egy very basic japánt, érted (volt, hogy 5 percig fel sem tűnt, hogy elfelejtettem bekapcsolni az angol feliratot, mert értettem mindent
), meg a hiraganát/katakanát nagyjából olvasom (két nap gyakorlással nem csak nagyjából).Mangából azért közel sem volt ennyi, bár ha minden ágazatot/stílust beleszámolunk, ott is akadt több száz. ))
Mondjuk a használati eszözök/hardverek terén már jó ideje kinőttem az efféle dizájnokból és bármiféle RGB-ből/blingből, az utóbbi években meg rendesen elkomorodtak a körülöttem lévő színek is, de a lelki egészség folyományával + az öregedéssel szemben nehéz felvenni a kesztyűt.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként ja, abba a fehér akváriumba pl. jól passzolna. Még valami antikonformista Yeston VGA mellé, oszt lassan túladagolás van.
Emlékszem kistiniként (10-12 év körül) csak azért néztem a Sailor Moont, mert bejöttek a csajok. De egy alaplapot nem veszek meg csak emiatt. Ám ha dragon ballos lenne...
-
janeszgol
félisten
Anime rajongó, crunchyroll, és
képregénymanga függő nagylányomnak valszeg bejönne a cucc. Csak hogy egyértelmű legyen a célközönség. Amúgy nem egyedül van a baráti társaságában, aki rendszeresen kockul, szoktak online csajos lövöldéket csapatni.
De talán ezen a képen még jobban átjön, hogy miről, illetve hogy melyik rétegről van itt szó:
p
Aztaku.. nem semmi. Szép gépház, fiúsan zsúfolt asztal. Jó ránézni. De a gépház kép mehetne ilyen setup bemutatóra. Pl a The VR is kért ilyen képeket anno.
-
parandroid
félisten
Nekem bejönne egy "mangás" alaplap... kérdés mi értelme, nem sok látszik belőle egy komplett gép esetén .. pl: [link]
csak kevés látszódna ki ... bár igaz, ez mAtx build, de sokszor a VGA akkora, hogy egy fullATX alaplapból is kitakarna kb mindent, és "easter egg" szintjén maradna az alaplap 2 szétszedés és takarítás közötti "jaj de szép" szinten...
Normál ATX méretben azért más, ha megnézed a képet, amit betettem, ott az animejányka pont főhelyen, a hátsó venti előtt ásítozna.
p
-
DraXoN
addikt
Nekem bejönne egy "mangás" alaplap... kérdés mi értelme, nem sok látszik belőle egy komplett gép esetén .. pl: [link]
csak kevés látszódna ki ... bár igaz, ez mAtx build, de sokszor a VGA akkora, hogy egy fullATX alaplapból is kitakarna kb mindent, és "easter egg" szintjén maradna az alaplap 2 szétszedés és takarítás közötti "jaj de szép" szinten...
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Anime rajongó, crunchyroll, és
képregénymanga függő nagylányomnak valszeg bejönne a cucc. Csak hogy egyértelmű legyen a célközönség. Amúgy nem egyedül van a baráti társaságában, aki rendszeresen kockul, szoktak online csajos lövöldéket csapatni.
De talán ezen a képen még jobban átjön, hogy miről, illetve hogy melyik rétegről van itt szó:
p
Azért nem csak lányok szeretik az amúgy brutálisan szerteágazó műfajt. Én is túl vagyok már 1000+ sorozaton/filmen + fel is szedtem belőlük egy very basic japánt, érted (volt, hogy 5 percig fel sem tűnt, hogy elfelejtettem bekapcsolni az angol feliratot, mert értettem mindent
), meg a hiraganát/katakanát nagyjából olvasom (két nap gyakorlással nem csak nagyjából).Mangából azért közel sem volt ennyi, bár ha minden ágazatot/stílust beleszámolunk, ott is akadt több száz. ))
Mondjuk a használati eszözök/hardverek terén már jó ideje kinőttem az efféle dizájnokból és bármiféle RGB-ből/blingből, az utóbbi években meg rendesen elkomorodtak a körülöttem lévő színek is, de a lelki egészség folyományával + az öregedéssel szemben nehéz felvenni a kesztyűt.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként ja, abba a fehér akváriumba pl. jól passzolna. Még valami antikonformista Yeston VGA mellé, oszt lassan túladagolás van.
-
parandroid
félisten
Anime rajongó, crunchyroll, és
képregénymanga függő nagylányomnak valszeg bejönne a cucc. Csak hogy egyértelmű legyen a célközönség. Amúgy nem egyedül van a baráti társaságában, aki rendszeresen kockul, szoktak online csajos lövöldéket csapatni.
De talán ezen a képen még jobban átjön, hogy miről, illetve hogy melyik rétegről van itt szó:
p
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Az keine ahnung, viszont az inglis termékoldal már félkész, és asia only cuccok szerintem nem szoktak olyat kapni.
-
DraXoN
addikt
és ez nyugatra is ilyen designnal jön? mert általában "ázsia only" ez a design, ide máshogy néz ki az azonos típusszámú lap is. vagy nem is jön ide, és kaptunk betekintőt egy "asia only" termékbe

-
Synthwave
HÁZIGAZDA
-
oriic
HÁZIGAZDA
Ha még mosolyogna a lány, akkor érteném, de egy síró kiscsajjal miként fogják megfogni az anime rajongókat...
De még csak nem is sír, dörzsöli a szemét az álmosságtól

-
ddekany
nagyúr
Ha még mosolyogna a lány, akkor érteném, de egy síró kiscsajjal miként fogják megfogni az anime rajongókat...
Szerintem ez nem sírást akar ábárázolni, hanem álmos, dörzsöli a szemét, ásít. Biztos van (keleten), akinek ez a fétise...
-
Cassi
őstag
Ha még mosolyogna a lány, akkor érteném, de egy síró kiscsajjal miként fogják megfogni az anime rajongókat...
Azért sír, mert tudja, hogy 4x annyiba fog kerülni a memória, mint az alaplap.
-
hokuszla
senior tag
Animejánykás
azt hittem lemaradtam
de a google sem tudja mi az -
Necroman_Mk2
őstag
Ha még mosolyogna a lány, akkor érteném, de egy síró kiscsajjal miként fogják megfogni az anime rajongókat...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Windows 11
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Xbox One S All Digital 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- AKCIÓ! Sapphire Pure RX 9070 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- GAMING PC! Ryzen 7500X3D / RTX 4070 TI Super / 48GB 6600Mhz / B850 / 512GB NVME / 750W! BeszámítOK
- UGREEN USB 2.0 2x1 USB KVM kapcsoló
- iPhone 16e 128GB 100% (1év Garancia)
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
), a Danshi Koukousei no Nichijou, az előbb említett Nodame Cantabile,a Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o!, a Grand Blue, a Gintama vagy pl. az Azumanga Daiou THE ANIMATION. A sort még bőven lehetne folytatni.

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


