Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MegalodonS

    őstag

    válasz esi_1 #10963 üzenetére

    sztem azok is "elvakultak" mar, akik egy ideje kinn vannak

    En nem vagyok elvakult,de tudod amikor en indultam,meg orultem,hogy egy oneletrajzot el tudtam kuldeni otthonrol vagy a konyvtarbol.Nem volt lehetosegem tapasztalatokat olvasni,beszamolokat nezegetni,kerdezgetni masoktol,hogy smint van.Inkabb ugy irnam le,hogy en-mi ''terkep'' nelkul jottem-jottunk!

    A magunk vilagat itt kint,mi teremtettuk meg es a vilag magahoz teremtett minket.Otthon nem ment ,hat elkezdtuk mashol,de kerlek,mond mar el nekem,hogy ebben mi az elvakultsag.Mert ra mertunk lepni egy utra, ahol lehet var valami,lehet hogy nem?Diploma nelkuliek,diplomasok.Mi mertunk es erre buszkek lehetunk mindannyian,ha valaki fikaz,akkor csinalja utanunk,hogy most nehezebb,miert nem jott velunk akkor,amikor meg nem volt ilyen nehez,de o mar akkor is fikazott.A media most meglovagolja,hogy huu..mennyi ember kiment es jon vissza,ez eddig is megvolt,csak nem volt popularis!

    Nem vagyunk elvakultak,csak mi mar kikoptuk az utunk nagyreszenek a porat.Igen itt elunk es kuzdunk a napokkal,mint azok is,akik otthon maradtak.Ok a hetkoznapokkal mi a tavolsaggal,mert nincsen itt a csaladunk.Jobban elunk,de ennek ara van es nem vakit el,mert van egy kis tartalekunk es megbecsuljuk,mert esetleg ezt lattuk otthon,de mi dolgoztunk meg erte a mi fank termesenek nehez gyumolcse.Ettol fuggetlenul megmaradtunk ''embernek''

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák