Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Dacy #40 üzenetére

    Igen, ez gyakorlatilag dettó ugyanaz mint ami nekem is van. Az egyetlen különbség hogy másféle kábelcsomagok vannak hozzá, de ezek univerzális kábelek, idehaza is pár ezresért vehető bármilyen autóhoz való csatlakozó. Én eddig egyetlen hülyeségét tapasztaltam. Ha a telóról neten akarok adni neki, akkor előbb a fejegységen kell bekapcsolni a wifi megosztást (mintha a fej adná tovább a saját internet kapcsolatát) majd letiltani, és ez után már könnyen és nagyon stabilan csatakozik a megosztott nethez. Vannak rá frissítések, lehet valamelyik ki is javítaná ezt a hibát, de jelenleg nincs itthon az autó, így nem tudom kipróbálni.
    De nagy bennem a kísértés hogy az enyémet felajánljam neked megvételre, ugyanis a Subarut el szeretnék adni, és akkor a gyári fejet visszarakom bele. Nem tudom hogy a következő autóban milyen fej lesz, lehet mégis kelleni fog. Nem tudom, el is adnám meg nem is :F

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák