Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K.Andras.Vfx

    tag

    válasz punky10 #137665 üzenetére

    "De ne haragudj,ez nem logikus..."

    Persze miért is lenne neked vagy bárkinek is logikus, hogy nem én hanem ők kaptak 5 milliárdos büntetést.

    Sőt, biztos azért kapták mert amit mondtam annak nincs értelme, meg nincs mögötte sem logika sem bűncselekmény. Csak úgy biztos kipécézték ezt a szegény céget, amely szerintetek pusztán a jó szándéktól vezérelve jót akar mindenkinek, nem pedig profitot akár jogtalanságok árán is.

    De befejeztem lezártam ezt a vitát, mert kb olyan mintha arról kéne meggyőzni valakit, hogy ahogy nem szabad betörni másokhoz, és ahogy nem szabad leütni valakit az utcán pénzért kirabolva őt, úgy be kell tartani a törvényeket a nagy cégeknek is, és nem követhetnek el bűncselekményeket ők sem

    Az meg, hogy ti ebben nem láttok semmiféle sem morális sem egyéb problémát, az tényleg egy vicc. És ahogy nincs kedvem beszélgetni bűnözőkkel arról, hogy milyen fasza gyerekség leütni valakit elvéve a pénzét, ugy veletek sincs kedvem arról beszélgetni, hogy milyen menő igazából olyan bűncselekményeket elkövetni, amelyekért aztán milliárd dolláros büntetéseket lehet kapni.

    Na pá! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák