Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Oldman2 #38013 üzenetére

    Apexet használok, a Nova -t nem ismerem, így nincs viszonyítási alapom. Ezek csak ötletek:
    -Apex -ben van cimkézés. Az alkalmazásmenüben felül a cimke neve (állítható a sorrend). Ráböksz és csak az oda cimkézett alkalmazásokat mutatja. Az előbb kipróbáltam, egy alkalmazás, több cimkéhez is társítható. A modulok (widgetek) külön cimkézhetők.
    -Főképernyőn a tálcaikonok száma tetszés szerint állítható, a tálca görgethető. Ezek az ikonok tulképp lehetnek mappák, amikbe több alkalmazás csoportosítható. Nagyon ritkán kell belépnem a programtárba, mindent elérek egyetlen főképernyőről (összesen 240 alkalmazás van telepítve és 2db főképernyőm van úgy, hogy az alsó sort üresen hagyom, hogy görgetéskor ne legyen véletlen indítás).
    -Ha van kedvenc launchered, csak ezt a mappázás/csoportosítás funkciót nem tudja, akkor erre vannak külön alkalmazások.

    Hívás ügyben, ha célalkalmazásban nem találsz ilyen lehetőséget, akkor sztem automatizáló programmal megoldható. Konkrétan ilyen feladatot még nem automatizáltam, de nem látom akadályát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák