Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Stauffenberg #946 üzenetére

    Ha belegondolunk akkor mostanában a filmes fotózás is kezd elmenni hasonló irányba a sok hipszter miatt, akik szerint ez így most menő és hasonló minőségű képeket gyártanak mint lomoék.
    Persze most az amatőr szinten történő képalkotásról beszélek, amibe én is beletartozok (nagyon figyelve nehogy valami ilyen hülye divatirányzat bekebelezzen engem is).
    Igaz én inkább a "vissza a gyökerekhez" elv alapján fotózok filmre plusz a kezdetekre való megemlékezés és nosztalgiázás miatt (mindezt pofátlanul fiatalon, de ettől tekintsünk most el).
    Épp ebből a megfontolásból fogok nyáron bevásárolni és ha meggyőzöm magam akkor augusztus végén születésnapomra megajándékozni magam egy "minden napra egy filmes fotó" projekttel, amit magamnak hívnék és nagyítanék természetesen, mindezt úgy, hogy 365 kép alatt mesélnék el egy történetet, ami igaz csak piszkozatilag, de már él a fejemben.
    Ehhez a projekthez pedig nem ártana ha nem kéne attól félnem, hogy a történethez szükséges fotók nem égnének szét a szépen csendben "becsordogáló" fény miatt vagy nem tudnám, hogy mikor ért véget a film mert rosszul számolja a gép a kockákat :)

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák