Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz a8l #8044 üzenetére

    én ahogy írtam nem gyári rom volt fenn így nekem fel kellett tennem előtte azt, fel is tettem a teszt verziós 104M0 RGB -t hát arra nem jelezte hogy van OTA így futottam még 1 kört a sima 104M0.img -t tettem fel arra egyből jelezte hogy van OTA
    Felment szépen hiba nélkül nálam csak ez a kikapcsolás nem megy, és elővettem megint a jól bevált MINIX_XBMC.apk -t és ezzel ugyan csak sima DTS amit enged Passthrough módban de itt TÖKÉLETES a hang semmi akadás vagy csuklás pont olyan mint LE alatt! És természetesen a HD-Master hangok is mennek de csak sima DTS be küldi ki! így már mondhatni lehet használni android alatt is média playerként a GT1et

    a sima Kodival továbbra sem jó mert ott valami oknál fogva sorba jönnek a kihagyott/eldobott képkockák! :W

    ************************************************************
    jézusom : ezt tedd fel ezzel megy a vissza gomb

    olvasd el miről beszélünk Beelink GT1 Box ról van szó és a friss Gyári Android 105M0 OTA frissítésről, neked ezzel nem hiszem hogy foglalkoznod kéne ha LibreELEC et használsz ott megy minden hang!

    [ Szerkesztve ]

  • Hyena

    senior tag

    válasz a8l #8044 üzenetére

    Csak kivancsisagbol kerdezem, neked is kinai lett az elso reboot utan? (mas is irta, hogy neki kinai lett es neki is megy a leallitas. az is lehet, hogy a CEC zavarja be a dolgot egyeseknek...)
    A hivatalos forumon az alabbi tanacsot adjak mikor nem kapcsol ki amit valaki kesobb meg is cafol , hogy neki nem jo, de talan 1 probat meger.

    "Just disable "one power button" in HDMI-CEC settings."

    Nekem siman mukodik a leallitas igaz, csak a gyari tavkapcsoloval.
    A zold villogas ugy tunik megszunt, haloszobai hasznalatra immar tokeletes.

    Az idokozben felmerult tv tuner igeny miatt azonban esetleg lecserelnem egy olyanra amiben van az is, ezert kerdezem nincs valakinek wetek play 2 keszuleke tapasztalata rola? Ahogy utananeztem az eleg jonak tunik android alatt is. Valami ellene vagy mellette? Vagy jobb otlet?

    [ Szerkesztve ]

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák