Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz Beni2360 #61027 üzenetére

    Igen, külön mappába tettem már őket, és külön forrásként is adtam hozzá, azt is megjelöltem, hogy a kategóriája sorozat.

    (#61028) junkpod: Lehet, hogy ez lesz a legjobb, ha már megvan, hogy mit, hol állítok be, törlöm, aztán újra hozzáadom. Nem minden gombnyomásonként írtam, csak amire kaptam választ, vagy nem volt sehol, vagy nem úgy működik nálam.
    Csodás, hogy nem szkenneli újra, akkor tényleg marad a törlés, újra hozzáadás...
    Universal Scraper van fönt már, az is van beállítva.
    A legújabb CE-t raktam föl, a Kodit nem tudom, hogy külön lehet-e frissíteni, nem tettem meg, ami volt, azt használtam, a téma viszont a Confluence. Nekem se tetszik annyira, tavaly nyáron bejött, azóta meg már megszoktam. Meg nem merek mással próbálkozni, mert úgy járok, mint a múltkor, hogy befagyott a rendszer, mehetett az újratelepítés...

    (#61029) gyűrű: Mi a baj a "hülyevej" kamerával? Bocs, ha csak miattad nem kapcsoltam ki. :U Pláne, hogy nem szégyellem, hogy nem iPhos-om van.

    (#61030) DroiDMester: Nem Amlogic vagy Box? Ez az volt, de mégsem kaptam választ. Itt pedig direkt előre kérdeztem, hogy menjek-e másik topikba, vagy írhatok-e ide, semmi válasz nem jött, hogy ne... De akkor utólag is bocsánat, ha zavartam bárkit is pár hozzászólással 1,5 év alatt...

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák