Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kjoo

    kezdő

    válasz DoItYourself #8411 üzenetére

    Hali!

    DoItYourself írta: A Telekom TVGO (TV GO) androidos alkalmazás ezekkel a dobozokkal nem megy Androidon (LE alatt se).

    Megtettem, amit a neved javasol :D

    Root-olt volt a boksz (KIII, 2/16GB, Android 5.1..1), supersu-val unrootoltam. Most a TV-GO ban a csatorna kiválasztása után eltűnt az error ablak és látható lett ami alatta volt eddig:

    "A tartalom lejátszása külső képernyőn nem támogatott!"

    Egy monitor DVI aljzatába volt dugva a kábel a box HDMI csatlakozójából egy HDMI-DVI fordító dugóval, mert valamiért a HDMI-vel nem volt kép.

    Kipróbáltam TV-re dugva az AV csatlakozóból és így már megy a TV-GO!!!!!

    Egy probléma még van, nagyon nehezen tudok görgetni a csatorna listában. Az egér görgőre nem reagál, csak úgy megy föl-le, hogy megfogom a bal gombbal és húzom. De ilyenkor elmegy az idősáv, gyakran beugrik valamelyik műsorra, szóval bizonytalan és körülményes. Billentyűvel sem megy és a távirányítóval se. Nincs valakinek ilyen tapasztalata?
    Másrészt HDMI-vel nem lehet valahogy használni a TV-GO-t?

    Ja, és megkerestem a TV eredeti távirányítóját, azon van 16:9 - 4:3 váltó gomb, úgyhogy most a sovány emberekből normális lett :). Ami érdekes, hogy a TV elvileg automatikusan átváltana a megfelelő képarányra, de a box esetén ezt nem teszi :((

    Köszi:

    KJoo

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák