Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Halihólaci

    tag

    válasz Beni2360 #826 üzenetére

    Nem kerülöm, egyszerűen azon nem ment. De majd azért arra is szánok időt. Sajna abból van a legkevesebb.

    Amikor elkezdtem ezeken a lejátszókon agyalni több szempontom is volt. Az első persze az,h ki tudjam fizetni... pici legyen, elég a tükrözés, majd azért játsszon le is, aztán már gigabites lan, na jó legyen 5Ghz-es wifi, aztán már ac-s wifi... Végig mentem a létrán, mindenkinek írom, ha anyagilag megteheti ne kössön kompromisszumot, szánja rá az időt, és keresse meg azt a kütyüt, ami tényleg alkalmas arra, amire szeretné, és ha lehet egy picit többre. Én azért kockáztattam, megnéztem pár telepítési-használati (jellemzően orosz nyelvű) videót, de nem sok minden van még erről a termékről. Egyet rendeltem, két hét alatt itt volt az ali-ról. Aztán még kettőt, és most még egyet. Négy TV-nk van, háromon már ez megy, eddig nagyon jó. Dobozában küldték, minden tartozékával, szóval nem oem. Jó a mini távvezérlő is, főleg,h a TV alap funkcióival tanítható, szóval AV power hangerő. De azért én rendeltem hozzá mini távvezérlőt is, a dedikált gombjaival nagyon használható!
    [link]

    Egy döbbenetes tapasztalat, a három KIII-as gép teljesen egyforma, de az egyik dobozára 12V van írva, és a hozzá adott tápegységre is. Persze beüzemeltem, ment e 12v-os is rendesen, de kikapcsolás után pár perccel állandóan visszakapcsolt. Gondoltam rossz a táp, lekapcsol, és akkor elindul ha újra feszt kap. Próbából rádugtam a másik 5V 2A-es tápját és lám, azzal hibátlan... Elképesztő!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák