Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    válasz junkpod #7317 üzenetére

    Ez egy Zyxel NSA325 NAS és nincs rajta SMB. Twonky van, és lehet hogy nem a világ csúcsa de nekem hibátlanul ment éveken át. Nem hinném hogy a NAS-t kellene piszkálnom csak mert a lejátszó nem birja lejátszani a filmeket... A tv sokkal gyengébb hardverral viszi...
    Pendrive-ről nem akarok filmeket lejátszani, mi értelme lenne annak? Azért van a NAS.
    Amúgy lehet hogy az lesz, ha nem fog rendesen működni eladom a retekbe.
    Ja igen, HW gyorsitás be van, próbáltam már azzal is meg anélkül is.

    DroidMester:

    A hozzá adott HDMI kábelt ki sem bontottam, ugyanis már látszatra is túl rövid. Minőségi kábellel használom, igazából már 2 különbözőt is próbáltam.
    Neked is leirom, lehet hogy a Twonky szar, de nekem ment mindeddig, a tv-vel hibátlanul. Tehát annyira fos nem lehet. Amire nekem kell arra hibátlan. 2 éve használom. SMB szerver nincs a Zyxel-en, és lehet hogy telepithető lenne rá, de nem nagyon vágom a Zyxel szoftverét, igazából sosem foglalkoztam vele, mióta megvan, úgy használom ahogy van. Csak firmware-t frisitettem rajta vagy 3 alkalommal. Nem gondolnám hogy a Twonky lenne a gond, főleg hogy a lejátszó USB-ről is szenved, meg youtube-al is...

    bostone:

    NTFS-re formázott 32GB Pendrive sem jó neki, arról is akad. Meg a pendrive/külső HDD nekem különben sem opciók, NAS-ról akarok filmezni, azért van.

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák