Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Srácok!

    Én még mindig nem értek valamit.

    Az elmúlt pár napban többször is szóba került, hogy még egy rendes remote.conf-al sem kapcsol be a box. Minden megy, ki is kapcsol, de nem kapcsol be.

    Ez most akkor "boxspecifikus"?
    Van amelyiken teljesen jól megy, van amelyiken meg csak a bekacsolás problémás?

    Hála Nektek ( :R ) van az X99-hez remote.conf, mely teljesértékűen működik, aminek én örülök a legjobban.
    De akkor vehettem volna olyan boxot is, ami nem kapcsolna be távval CE-n?
    Magyarán szerencsém volt? Mert mondjuk erre a bekapcsolásra nem gondoltam vétel előtt.
    Az meg a másik, hogy én ilyen remote.conf-ot az életben össze nem tudnék hozni, tehát ez is döntő érv volt vásárlás előtt.

    Szerintetek nem lenne jó ötlet csinálni egy táblázatot, ami a később jövőknek segíthet boxválasztáskor?
    Kb ilyenek lehetnének benne:
    -van-e hozzá remote.conf
    -van-e hozzá vfd.conf
    -Netflix 720/1080p
    -HDR típusok felsorolása
    -AVC 4k megy-e rendesen
    -HEVC 4k megy-e rendesen
    Lehetne a remote-okat linkelni is...mert én pl. nem látom az összefoglalóban sem az X96 air, sem az X96 max, de a plus verzióját sem. De lehet csak rossz helyen néztem.

    Hasonló elvű táblázat van a VoWifi/VoLTE topikban, csak az arra lett készítve.

    A jövőben, ha akarok mégegyszer boxot venni, akkor honnan fogom tudni, hogy van-e hozzá remote.conf, ha Titeket nem kérdezlek meg? Vagy honnan fogom tudni, hogy bekapcsol-e azzal a távval a CE? Ezeket továbbra is meg kell kérdezni vásárlás előtt?
    Plusz mintha olyat is olvastam volna, hogy 9-es droid alól már nem lehet kiszedni a remote.conf-ot? Akkor magunknak kell írni egyet?

Új hozzászólás Aktív témák