Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    Nálam rosszul teljesített a CE 9.2.2.

    Kezdésnek egy 720p-s sorozat felirattal, a log szerint 3,5 percig nem tudta összeszedni magát (CRenderManager::WaitForBuffer - timeout waiting for buffer), látható is volt, akadozott a kép folyamatosan.

    Majd jöttek a 3D-s filmek, demók. Itt is elvérzett. Videó végénél vagy megállításakor nem vált vissza 2D-re, csak akkor, ha egy 2D-s videót indítok. Átnéztem az összes 3D-vel kapcsolatos beállítást, de minden jól van beállítva.

    A hibakezelést sem oldották meg rendesen a fejlesztők, programozók, tele van a log ERROR címkével. Ezt

    ERROR: GetString: error reading /sys/class/amhdmitx/amhdmitx0/custom_mode

    miért nem lehet így megoldani

    NOTICE: special://masterprofile/playercorefactory.xml does not exist. Skipping.

    mennyivel elegánsabb. Ráadásul folyamatosan ismétlődik a logban.

    Azt sem tudtam, hogy az S912-höz is kell config.ini a /flash alá, a hiba szerint igen.

    ERROR: Traceback (most recent call last): File "/home/adamg/CoreELEC/build.CoreELEC-Amlogic.arm-9.2.2/CoreELEC-settings-34e5845c9423a4e86f0edd42ab473c3aadb17561/.install_pkg/usr/share/kodi/addons/service.coreelec.settings/resources/lib/modules/hardware.py", line 440, in load_values File "/home/adamg/CoreELEC/build.CoreELEC-Amlogic.arm-9.2.2/CoreELEC-settings-34e5845c9423a4e86f0edd42ab473c3aadb17561/.install_pkg/usr/share/kodi/addons/service.coreelec.settings/oe.py", line 358, in get_config_ini IOError: [Errno 2] No such file or directory: '/flash/config.ini'

    Meg a frissítési rendszer sem működik rendesen.

    ERROR: ## CoreELEC Addon ## updates::get_json ## ERROR: (ValueError('No JSON object could be decoded',))

    Részemről maradok a 9.2.0-ánál.

    (#69418) gsc73

    Elég nehéz úgy hibát keresni, hogy nem férsz hozzá a loghoz. Már csak egy ötletem van, frissítsd vissza 9.2.0-ra (talán segít). Ha jól emlékszem mexel fórumtárs küzdött az SSH-val 9.2.1-en.

    [ Szerkesztve ]

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák