Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol77

    aktív tag

    Ma próbálgatta még a GT1-et.
    Tegnap lanon voltam csak,ma megnéztem mit tud wifin.
    2.4GHz-en 65Mb/s-al csatlakozik, 5GHz-en meg 433Mb/s-al. (Asus AC56U) Kipróbáltam wifin keresztül 1080p-s filmet lejátszani nasról (SMB), ez is ment gond nélkül folyamatosan,akadás nélkül. Annyi csak a lanhoz képest,hogy itt 5mp mire elindul a film,meg ha beletekerek,akkor is 5mp mire észhez tér.
    A gamepad továbbra se jó,és ha usb-s billentyűzet van rádugva,akkor továbbra is előjön a droidos billentyűzet is íráskor. Ez zavaró,eddig egyetlen boxom se csinálta ezt.
    Már fennt van a legújabb fw, gyári visszállítás is volt,de ez csak nem jó. Remélem ez majd javul valahogy,mire elajándékozom.

    #6593 Interstate76
    volt,már nincs. Kb az S912-vel volt egyenértékű,amikor megváltani tőle. Viszont Wasser a mai napig aktívan fejleszti a fw-t rá,a box 4.4-el jött,de Wasser megcsinálta rá az 5.1-et,meg a 6.0-t is. Ennek annyi jelentősége van játék szempontjából,hogy az addigi 35-37000-es antutu vagy 50000+, vagy 60000+-os lett,már nem emlékszem pontosan mennyi a kettő közül,meg kell keresni Freaktabon a kommentek között. Majd hétvégén kitúrkálom. A Ppsspp már akkor is elfogadható volt,valamint a RR3 is jól futott rajta. Néztem ezt az új RK3399-et,cnx-en most volt pár napja új infó róla,hát nem volt valami meggyőző. Lehet RK3288 lesz Wasseral a GT1 helyett a hálószobába.

Új hozzászólás Aktív témák