Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Végre megérkezett a TANIX TX5 MAX :))

    CE első pöccre megy! :) Wifi/BT nem működik CE alatt :( sebaj, aztán indítok egy 80.gigás 4K HDR fimet és csak képregény indul hát ez érdekes :Y

    No akkor LAN teszt iperf3 al, 96-98Mbps értékek jönnek fain, jó akkor nézzünk kapcsolat sebességet hát ez csak 100.at mutat :(((

    Akkor próba gyári DROID alatt ott is ez fogad :O

    Nem marad más szét kell kapni és hamar meg is lett a LUDAS.....

    a LAN transzformátor 5-6.os lábánál rövidzár van(szarul forrasztották be) :Y

    Problémát orvosoltam

    Egyből lett GIGABIT LAN :)

    CE alatt is tökéletesen megy a Gigabit LAN 960-970Mbps oda-vissza, kijelző megy a hozzá való vfd.configgal, táv nem megy alapból, de csináltam hozzá konfigot(ha kell majd valakinek felteszem valahová)

    Előbb említett 80.gigás 4K HDR film vajsimán fut jellyfish-400-mbps-4k-uhd-hevc-10bit is szépen megy semmi akadás! :K

    Szóval ha valaki vett még utánam és nála sem okés a Gigabit LAN akkor nála is ez lehet a gond! bár kicsi az esély rá hogy abban a pár db-ban ami volt még készleten nekik mind ilyen gyári hibás legyen!

    Droid alatt kipróbáltam a Wifi-ket 5GHz 866Mbps 2,4Ghz en pedig 270Mbps a kapcsolati sebesség no ilyet még nem láttam 2,4GHz.en BOX tól

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák