Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cof

    veterán

    válasz SunMount3r #56568 üzenetére

    Ha nem voltál tisztában az előzményekkel kár is volt hozzászólni mert tudtad te is nagyon jól, hogy ennyi pénzért nem kapsz teljes értékű 4K HDR képes készüléket nem, hogy újonnan még használtan sem (ezért vettem kötekedésnek) ugyanúgy Beni2360-nél sem értettem a visszakérdezést... csak már az este nem volt kedvem ezzel annyira foglalkozni. Nem Új hozzászólást írtam, hogy ne vegyetek 20,000 Ft felett gépet mert nem éri meg, hanem Választ egy kérdésre. És többnyire akkor is jobban jár az ember egy x86 alapú géppel, Kodi-ra, MSRepo-ra magyar tartalmakhoz egy ilyennel, HA-n van is ilyen masina AMD T56N APU-s már 10K Ft-ért, FullHD-ig bőven jó, mert ott van egy Windows is, ami biztos, hogy nem zsákbamacska mint a sufni Android rendszer többségében a boxokon.

    Szerinted mennyien használnak itt 4K-t és HDR-t, talán 10%, eléggé szűk réteg.
    Ezek a box-ok rendben vannak, CE-vel filmnézésre, de ha már más igények is felmerülnek mint a böngészés, ott már igen csak elhasal ez a dolog, és miért ne lehetne a kettő dolgot ötvözni, egy ilyen x86-os géppel kényelmesen lehet böngészni, és a film élmény is megvan 20,000 Ft körüli összegért FullHD-ig.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Új hozzászólás Aktív témák