Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    hamar halozati sebesseg tema volt. megjott a K400plus igy vegre kenyelmesebben tudok mokerolni.

    Nexbox A95X - 2GB/8GB, BT, 10/100, Droid6 az alany, lanon kapcsolodva UPC Horizon boxhoz, az GB lanos ill. 240/20-as net van mogotte. Speedtest szerint lanon olyan 60-70mbit le ill 21korul fel a sebesseg. Picit tobbet vartam, de siman tudok igy elni vele. NAS-on futon Twonky DLNA-rol lejatszas smoot (igaz, gyujtemeny javareszt SD/720p sorozat, nehany 1080p film csak)

    Meg beizzitas utan tettem ra par extra appot, ami a szabadsag alatt kapott updatet play store-on. Mondom, nosza, frissitsunk. Ekkor jott a kis meglepetes, mint a letoltes (indikator alapjan) sebessege, mind az app update telepites sebessege kb egy single core Qualcomm MSM7227 SoC sebessege 2.1 alatt anno.

    Ez altalanos jelenseg Amlogic S905/905x-nel vagy csak valami nalam nem kerek?

    halistennek, abszolute egyutt tudok elni vele, csak kivancsi lennek masok eziranyu tapasztalatara :R

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák