Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsaba02

    csendes tag

    Mxq Pro+ tulajok,vagy hozzáértők segítségét szeretném kérni.Előre bocsájtom hogy teljesen láma vagyok a készülékhez így kéretik kezelni.Mai napon boldog tulajdonosa lettem volna eme készüléknek.Megérkezés után csak úgy a tv mellé letéve beüzemeltem.Ment rajta minden,google fiók,you tube,stb.Gondoltam végleges helyére teszem,ezért kikapcsoltam,vagy elaltattam(ez lehet hogy fontos,mert igazából nem tudom).Kábelek ki,majd vissza.Beraktam a végleges helyére,ezekután you tube-nál csak a háttér volt látható. Hirtelen haragomban csináltam egy gyári adatok visszaállítását.Na ezek után gép szerint csatlakozik a wifi hálózatra(sikeres csatlakozás),viszont a böngésző sem lép fel,play áruház adatok ellenőrzése-sikertelen csatlakozás a google szerverei-nél megáll a tudomány.Innentől kezdve amiért vettem arra nem tudom használni.Gyógyítható-e a szentem.ha igen hogy?Leejtve rongálva nem volt,hálózati beállításokba nem nyúltam.Lehet hogy nem ide kellett volna írnom,de idegességemben ezt találtam.Ha mellé nyúltam elnézést kérek.

Új hozzászólás Aktív témák