Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Rászántam magam, adok még egy esélyt a youtube normális működésének. Lehet hogy készülékfüggő, melyik gép melyik rendszert szereti? Nekem Mini M8S II van. Szeretném megkérdezni azokat (és persze mindenki más véleményére is kíváncsi lennék), hogy aki ilyen box-al rendelkezik, melyik LE verziót használja és hogy megy-e nála a youtube normálisan? Nálam a youtube hiába állítok bármit, 720p marad, nem lesz FHD, de a legbosszantóbb, hogy iszonyat lassú. Nem ritkán 2-3 perc mire a kereső végez, majd újra ennyi idő mire elindítja a videót. A telefon youtube appot használva, átküldöm a boxra a telóról már majdnem tökéletesen gyors, bár így is van néhány másodperc várakozás. Emlékeim szerint hónapokkal ezelőtt minden gyorsan működött, aztán egy rendszercsere miatt szívok. Azóta tettem oda-vissza új és régi rendszereket, de maradt minden szar. Szóval Kedves topiklakók, kérlek segítsetek megtalálni a megoldást és kideríteni mi okozza nálam a gondot!
    Köszönöm előre is :)

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák