Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jojoker08

    tag

    Sziasztok!
    Némi segítségre lenne szükségem. Vettem egy [Mecool M8S Pro Plus] tv boxot, azonnal ment is rá a Libreelec, mint az előzőre, kártyáról futtatva. Egy Zyxel NAS-on vannak tárolva a fájlok, eleinte SMB, majd a problémám miatt átraktam NFS megosztásra, de a dilemma továbbra is fennáll, miszerint Full HD filmeknél (akár ISO, akár mkv) semmi probléma, de amint 4K HDR tartalmat szeretnék megnézni, rögtön az első pár percben megakad, szaggat, pufferel végeláthatatlanul. USB-s lejátszásnál nincs ilyen gond, de nyilvánvaló, hogy miért NAS-t használok, nem akarom állandóan hordozni a vinyót. Találtam részmegoldást angol fórumokon, miszerint létre kell hozni egy advancedsettings.xml-t, játszadoztam azzal is, kicsit javult a helyzet, de ugyanúgy előjön ez a probléma, maximum kicsit később. Mivel csak 2.0-s USB van a készüléken így nem játszik a gigabites adapter sem, gondoltam hátha ott lenne a megoldás. Van valami protippetek, hogy mit alkossak vele, hogy a nagy terjedelmű fájlok se kapják szét a dobozt?

Új hozzászólás Aktív témák