Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz divan #28552 üzenetére

    hmm nekem is ilyen van, én 8.2-t az istennek nem bírtam beüzemelni. aztán lehet valamit javítottak ebben a buildben, ezt még nem próbáltam. vagy az 1 meg a 2 gigás közt lehet valami különbség? esetleg: droidot te elindítottad? én felraktam az alól a frissítést, lehet az kavart be.... amúgy wow, így a karácsonyi hajrában elég gyors volt GB, nekem bőven 2+ hétig húzták, szintén eu raktárból

    más, további W95 kalandok:
    - jelentem töröltem a qodi-t, store-ból a rendes kodi fel, elsőre simán befagyott, újraindítás óta tökéletesen működik.
    - android + kodi kérdés: 1080i release-es filmet töltöttem, pár perc után elkezdett ilyen csíkozott lenni, mint a vhs-eknél meg ilyen zöld szellemképes volt. az mitől lehetett? vasnak bírnia kéne, nem? csak nem túlmelegedés miatt volt... mx playerrel játszottam, de ott meg hw+-szal pár perc után blokkosodott, szoftveresen akadás nélkül vitte. általában 720p-ben nézek szal ez csak így egyszeri téma, annyira nem foglalkoztat
    - elég megtetszett amúgy a kodi, a többféle release-ből töltögetett sorozat évadot gond nélkül behúzta, rendezte. tök meglepődtem.
    - maga a box torrentezni is szuper, online tv-t is belőttem, multimédiához totál nem kell már pc \o/

    (#28572) beci [link] középtájt msrepo telepítése. friss kodiban picit más a felület, de kb ugyanezeket a menüket kell keresni

    [ Szerkesztve ]

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák