Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jojoker08

    tag

    válasz Zebra23 #2656 üzenetére

    Köszönöm a segítséget, hálás lennék egy kis összefoglalóért. Jelenleg Linux Mintet használok, és nincs sok hajlandóságom Windózozni újfent, sosem jöttünk ki túl jól. SAMBA, és társai helyett szeretném a Kodit használni, amolyan kompakt módon, hogy minden eszközünkkel el tudjuk érni. Kicsiben ez sikerült is. Sajnos nekem ez a téma eddig tényleg inkább a másolgatásról szólt, szerverrel sem foglalkoztam. Lehet, hogy összehordok még egy-két sületlenséget, ez benne van a hiányos tudásomban. :)

    DoItYourself: nézegettem a NAS-okat, hááát, nem hiszem, hogy az én tárcámnak van kitalálva, bármennyire is praktikus 24000 forintról indulnak újonnan. Az még benne van a történetben, hogy csak a 2 egyterrást használom, de 3 terrás winyó 30000ft(ennyiből szeretném a 2 db mini boxot letudni)+ ha ezt még bele is szeretném tenni egy NAS-ba, ahogy javasoltad, az már kőkeményen tapossa az 50 darab ezrest. És akkor még hozzájönne, ugye, a 2 box ára. Arról nem is beszélve, hogy NAS-t még csak képen láttam-ergo megint meg kellene tanulnom egy új rendszert(első blikkre). :(

Új hozzászólás Aktív témák