Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz dugynok #26299 üzenetére

    Nem :) Ez másik S905W. Még vannak hiányosságok de a gyári lejátszó, az MXplayer nem kockásodik, van full hd YT és egyéb lejátszás. A kodiban viszont még vannak hibál, az más codechez nyúlhat, most megnézem a LE-t. Kellene szereznem egy Flashelhető firmet de nem találok sehol, pedig már vietnámi oldalakat is néztem :DDD

    junkpod: Akadj már le rólam. Azért annyira ne akarj már hülyének beállítani hogy azt mondjam hogy egy hd ready tv ( van egy ekkora tv-m amin szerelek) azon abban jön, leskálázza 1280/720 -ra de írja hogy mi a videó valós mérete, és azért szép egy olyan demo videó úgyis. Full hd monitoton is próbáltam ott 1980 1020-ra skáláz nyilván.Muszáj belekötni minden szavamba? :W
    És mi ez a droidos kodimentes dicshimnusz? Miről beszélsz? Neked bántottam a macskád, vagy megkarcoltam az autód, vagy mi bajod van velem? Hagyjál már békén légyszíves. Azért mert téged nem érdekel a droid még van aki használná, és ha sikerül ezt megoldanom azt hiszem lesz pár ember aki örülni fog neki hogy a megvásárolt készülékével tud majd filmet nézni.
    Akit érdekel majd a firm jöjjön a freaktabra mert oda fogom feltenni, itt csak LE az amire igény van.

    DoItYourself: na erről beszéltem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák