Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Köszönöm a válaszokat, de valóban nem az android kezelhetősége a kérdés, kb 30-40 boxot teszteltem - telepítettem, javítottam régebben, de annak 1-1,5 éve. Most kifejezetten maga az eszköz azaz a box érdekel hogy megvehető-e vagy nem. Tehát ne gagyi rossz wifis vagy olyan hibás legyen amitől nem ajánlott típus. A rendszertől vonatkoztassunk el, van egerük hozzá, majd megoldják. A kérésük egy ( illetve2 ) androidos box. ( Sony tv-n is android van és jól kezelhető a youtube egyébként)
    2 típust néztem ki, az MXQ PRO + és a Meccool M8S Plus. A kérdés melyik jobb, vagymelyiket szabad megvenni. Ha van rá LE az job, az lenne a befutó annak ellenére hogynem lesz rá telepítve.
    Tehát melyiket a kettő közül, vagy van e jobb készülék kb ennyiért ez érdekelne, megbízható helyről. Lehetőleg s905 vagy S905X ami szóba jöhet szerintem, RK 2339 -esek nem nagyon érdekelnek, bár még egyet sem próbáltam, nem tudom mennyivel lehetnek rosszabbak mert olcsóbbak, bár ezek sem drágák.
    Egyébként ezek a Tronsmart TSM-01 légegerek mennyire használhatóak amiket lehet rendelni hozzá?
    Mondjuk ha jól látom egyben drágább mintha külön veszem meg, érdekes árukapcsolás :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák