Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mayday00

    őstag

    válasz junkpod #22316 üzenetére

    De mint írtam, én tökéletesen tudok róla filmet nézni. Bármilyet. Kollégánál nem tudom mi a gond. :( Lehet neki is egy régebbi kodi kellene..Bár nem tudom, h milyen szerót használ..Nem a szerverrel van a gond ahogy olvasom. Máshogy simán tud róla filmet nézni..

    (#22318) Imi1981 Write XML file rányomtál a végén?

    Ha elindítasz egy filmet..Legalul van egy szürke csík..Lassan halad jobbra, vagy gyorsan..? Ha gyorsan megy előre, akkor jók a beállítások. Gyorsan tölt előre, és olyan méretben ahogy beállítottad..

    Én ha lejjebb veszem a Readbufferfactort pl nullára, nem tölt előre semmit be. Szinte el sem indul a film.

    Ahogy növelem, úgy gyorsul be egyre gyorsabban.. A szürke csík egyre gyorsabban megy előre. Jobbra. Gyorsan olvas be a szerverről. Kurva gyorsan beolvas előre x 100 megát, és onnantól kezdve nincs semmi akadás. stb.. Ha a Cachemembuffersize növelem, akkor egyre többet olvas be a memóriába. Ha csökkentem kevesebbet. A csíkról látom. Ha növelem távolabb áll meg, ha csökkentem közelebb.

    Ha elindítok egy filmet, és egyből le pillanat állítom, akkor is olvas be előre. Ahogy beállítottam.

    [ Szerkesztve ]

    "A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Új hozzászólás Aktív témák