Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz envagyok #18855 üzenetére

    Már bocs de nem tudom ki miben és milyen szakember, azt tudom hogy én és rajtam kívül még sokan mások nem látnak érdemi különbséget egy mozgóképen 3m-ről. Most az LE 7-8-ról beszélek. Persze ha kizoomoljátok és nagyítjátok akkor lehet, de egyébként tuti hogy nem. Az oledet hagyjuk, már nem látogatom a topikot mert ott csak annak lehet véleménye akinek van ilyen készülék a tulajdonában.

    "Nem támadni akarlak, csak leszokhatnál erről az én tudok mindent a legjobban dologról."
    Én soha ilyet nem mondtam, egyszerűen csak van saját véleményem. De egyébként is ez igaz fordítva is, szóval te is leszokhatnál erről. ;)

    (#18856) djnice nem kötözködök, egyszerűen csak érdekel hogy ti milyen kijelzőn látjátok a drasztikus különbséget 3m-ről 47"-os tévén. Egyébként egy Sony Triluminos 49"-os 4K tévém van, szóval nem Technika márkájú. Ha veszek egy OLED-et csak a kontrasztom lesz kiváló, más egyéb nem feltétlenül. Lehet szakérteni, de nem mindig célszerű kikockázni egy filmet, vagyis ki lehet de nem állóképeket nézel 5s-es szünetekkel, hanem filmet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák