Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz DoItYourself #173 üzenetére

    Android és OE dual bootról még nem hallottam, de az elmúlt hetek során nem voltam jelen errefelé (konkrétan ebben a topikban pedig előtte sem), biztos ezért maradtam le. :)

    Egyébként - ha már dual boot, akkor - nekem bőven elég a Wintel winnel és droiddal, és mindkettőre telepíthető Kodival, win alatt néhány régebbi (AoE 3, GTA III, Tropico 3), android alatt pedig szinte bármilyen játékkal. Emellett windowson a 4K-s anyagok kivételével szinte mindent kadenciahelyesen visz, szóval nálam mini PC és olcsó médiaplayer témakörben továbbra is ez a legajánlottab kis gép. Főleg akkor volt az, amikor EU raktárból lehetett rendelni 85 USD-ért. Csak azért nem ajánlgatom minden mini pécé-keresgélőnek, mert egyrészt unalmas lenne, másrészt pedig előbb-utóbb megkapnám, hogy elfogult vagyok a saját, jól bejáratott kis kütyümmel. Pedig teljesen őszintén azt gondolom, hogy - az összes mini pécés topikot figyelembe véve - az új masinát keresők kb. 95%-ának minden igényét messzemenőkig kielégítené - sőt! A gigabit lan és egy kicsit erősebb GPU jól jönne, no de majd egy Z8500/8700-as CPU-val felvértezett dobozka teljesíti ezeket a kritériumokat és képes lesz a 4K-s anyagok lejátszására is. Ha még natív SATA-csatit is raknak bele, akkor meg már rohanok is megvásárolni! :)

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák