Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz hackeeeee #15410 üzenetére

    Vigyázzzzzz hackeeeee, nekem így sikerült -valami hasonló dologgal- elqrnom az alap Droid op rendszerét, az egyik fórumtárs ajánlására (azóta sem tudom elérni őt, hogy segítsen)
    Azóta nincs Androidom, helyette egy a Venz által gyártott spéci LE-t sikerült így feltennem
    Azóta nem is százas a távom, ill. ha nem erről, hanem SD-ről müxik az LE, akkor nem müxik a táv (szerencsére ott a CEC, így a Pana TV-m távját használom).
    Én a helyedbe nem nyúlkálnék, a NAND-on lévő op-hoz.
    Csak akkor szoktam a NAND-on lévő LE-t használni, ha hálózaton keresztül másolok, mivel ilyenkor, a Venz-re aggatott vinyókra (nincs NAS-om, mert nem kell) cca 11Mbps sebességgel jönnek a lapitopiról filmek. Ugyanez SD-s opnál, már csak 3-4 Mbps (pedig gyors Class10/48-as kártyám van, de úgy látszik nem elég gyors)
    Viszont a NAND-on lévő LE-n nincs HDMI CEC (nem is találtam meg az erre való menüt)
    Ja és a forgalmazó sem tudott segíteni a visszaállításba. Tehát jól fontold meg a nyula-piszkát.

    + Egyáltalán lehetséges egy ilyen megosztás (jó tudom Windowson lehet, de egy TV Boxon?)

Új hozzászólás Aktív témák