Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nm485

    csendes újonc

    Sziasztok,

    Pár napja kaptam meg a gearbestről a Mini MXIII 2gb/16gb boxot.

    Ez a második boxom az elsőt egy Sunvell T95 1gb/8gb most azt nyúzzuk persze fw update után.
    Le kell szögeznem ,hogy a Mini MXII -at játékra szeretném a gyerekeknek +kodi + movieshark addon, nekem ennyi elég.
    Háló kábelen PC-s SMB megosztással (köszi a tippért DoItYourself )
    A Mini MXIII-ról így 3 nap távlatából:
    Elég (nagyon) kicsi de van benne anyag, azért egy bekapcsoló gomb jó lett volna.Távirányító a T95 távjához képest egy játékszer nem tetszik .
    Amint kiderült ,hogy működik a box szét is szedtem :)
    Valóban gyorsabb mint a T95 viszont még annyira nem vagyon oda tőle, nekem nem akkora durranás (még) és stabilitásban sem látok T95 --höz képest nagy külömbséget.
    Egy ami nem tetszik de nagyon , az alján van a hűtőtönk felül nincs semmi, olyan mintha fordított lenne a dizájn.
    Hát ez hosszabb játéknál nem tudom hogy jó -e de mindenképpen moddolom a hűtést és pofával lefelé használom majd.
    Csatlakozói nagyon szorosak alig lehet kirángatni belőle de ez gondolom változni fog.

    A T95 alu házas hűtését nehéz überelni még úgyis ,hogy a T95-nél egy kicsi hűtőborda van benne és teljesen zárt a ház de mégis az alu ház nagyon jól elvezeti a benti hőt ........alig melegszik.
    Nem tudom elfogadni ,hogy ezeket az androidos jó kis cuccokat ilyen hoki igénytelen hűtésekkel szerelik, bezzeg ha Win-es lenne a box akkor már van benne rendes hűtés rendszer .....de az más ár is.

    Igaz több játék megy rajta mint T95-ön , de mivel második gép így van időm "játszani" vele.
    S600-as (android kompatib. ) Bluetooth gamepaddal használnám (szinten gearbest-es cucc).
    Már a kodi ami gyárilag 16.0-volt újra lett húzva sok felesleg miatt.
    kezdőképernyőn folyamatosan keresi a hálózatot (pedig van is) hogy meghatározza a helyet ,hiába írom be kézzel nem fogadja el.........idő beállitva az ok....
    Fw: Mini MXIII-107L1.
    Van itt pár tapasztalt MXIII kolléga esetleg tud tippet adni ,hogy milyen fw érdemes rátölteni, van esetleg
    milyen FW-vel érdemes próbálkozni.
    Sajnos még nem érzem az a sok pozitívumot amit itt sokan leírtak Az MXIII-ról, bár még csak ismerkedem vele.
    Képeket teszek fel hamarosan a belsejéről.

Új hozzászólás Aktív témák