Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    Ha csak video lejátszásról van szó a 4-5 éves WD palyerem még mindig tökéletes, SAMBA-ról, DLNA-ról szépen visz mindent amit általában nézünk. 4k-t nem tud (amikor kijött még azt sem tudták mi az :) ) Soha nem kellett mókolni. (Playon HD, ASUS Oplay problémásabb volt)
    De egy XBMC/KODI sokkal többet tud és sokkal olcsóbb már.. Ha nem akarsz sokat költeni és olyat keresel ami megy kibontva a dobozból, de később ha kedved van okosítható akkor a Tronsmart S95 Vega Pro is lehet jó választás. 40 USD, Android-ra kapsz hozzá Vidon.me-t és sd-ről LibreELEC fut rajta.
    Wifi-je csak 2.4Ghz-s, LAN-ja Gigabites. Ha 5Ghz-s Wifi is kell, akkor 60USD-s tesó is van. (nekem nem kellett) Én biztosan LAN-nal használom.

    Mivel éppen az volt üres és sima régi 1GB-s SD kártyára tettem a LibreELEC-et, de egyáltalán nem lassú.
    Egyébként táblagép tesztjeimnél kicsit belemélyedtem az SD kártyákba és olvasókba. Hiába van jó kártyád, ha az olvasó lassú porthoz van kötve akkor max kb USB 2.0-nak megfelelő 38Mega sebességet tud, ha SD 104-es a kapcsolat, akkor jobb kártyával megy 80-90 megás olvasás is.
    Ezeket a boxokat nem teszteltem, ráadásul Windows alatt mértem na az itt nem megoldható.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák