Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Mivel egyik fórumtárs szóba hozta a Mini M8S II 100-as ethernet portját, egy pöttyet elbizonytalanodtam. Tudom hogy elvileg minden FHD film átfér ezen a sávszélességen, kíváncsiságból belenéztem a 3D ISO-ból nézett Avatar-ba és ott is csak egyszer láttam 79Mbit forgalmat, amúgy átlagosan 50 megabit volt. És ez ismétlem 3D. Mivel ezek a kütyük nem tudnak FHD 3D-t azt mondjátok, így ilyen tartalommal nem is fogom nyúzni, arra marad a PC. De vajon a 100-as port az közelítőleg tényleg 100 megát jelent, vagy vastagon fog a kis kínai ceruzája amikor ráírja a 100Mbit-et? Ha csak FHD film nézésére kell -ami néha csak MKV, de többnyire BD ISO- akkor is elég a 100-as port, vagy tényleg nézzek inkább gigabiteset?
    Ugye van MINI M8S II kb.55$, vagy esetleg KIII 49$ és esetleg +áfa. Melyik jobb, ha a wifi tényleg nem érdekel? Elég lesz az M8S, vagy legyen inkább gigabites ethernet port?

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák