Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    válasz Pelican #13089 üzenetére

    én pedig az ilyen beböfögéseket nem értem...
    nagy tiszteletem kszaq-nak hogy ennyi munkát fektet ebbe a projektbe ami nekünk semmibe se kerül pont ezért vettem 3db s905 kütyüt is, csakhogy én mindössze egyetlen negatív dologról írtam (még csak véletlenül sem ócsároltam a munkáját) erre már jön is egy okoska a sablon szöveggel - "ha nem tetszik valami csinálj jobbat"

    "Egy fejlesztő nem tudja az ezerféle olcsó kínai szarokat mindet végigtesztelni saját maga, ezért vannak a developer buildek, amiken a különböző változásokat lehet tesztelni, minden stabil verziót megelőz jópár ilyen."
    pontosan tisztában vagyok vele, ezért lenne értelme a developer szekcióba rakni a megjelenésre szánt verziókat (mint RC - release candidate) pár napra hogy kiderüljön nincs e velük valami nagyobb bibi

    "Sajnos elég kevés ember veszi magának a fáradtságot és teszteli ezeket a buildeket, hogy elegendő visszajelzést adjon a változások eredményéről, mert egy kicsit érteni is kell hozzá, meg időt is kell rá szánni."
    teszteltem eddig is és fogom is még a jövőben kszaq developer buildjeit, köszönöm a kioktatást

    "Ha jó a 9-es, akkor használd azt és örülj, hogy valaki az olcsó szarodból egy szuper médialejátszót csinált neked ajándékba."
    megkérnélek hogy ne használd felém ezt a hangnemet, a szarozást pedig máshol folytasd, én nem támadtam senkit erre megjelensz és olyan hangnemben írkodsz mint akinek elgurult a gyógyszere, ezt leírhattam volna a te stílusodban is de nem alacsonyodok le a szintedre
    ui.: én itt a vitát be is fejeztem, nem érdekel mit böfögsz be válasznak ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák