Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabywap

    tag

    válasz chab7 #1258 üzenetére

    Szia! Aránylag, igen vannak apró hibái de, én akkor is elég erős vasnak látom. Multimédia szinten biztos nem lassu gyors igaz filmeket még nem néztem vele de IPTV-t annál inkább az is megy vele gond nélkül (ha jó anet), még gyorsabb mint egy PC. De amit hibát észre vettem a wifi-t eldobja néha max reboot és megy, de LAN-on megy szépen. Oscam ezen nincs igaz külön még nem is próbáltam de nem is tudom milyen cam fut mert C és N sort kezeli szépen. Van egy rejtett menüje a mühold vagy a földo keresénél 6x1 megnyomjuk az egy-es gombot és előjön a kulcs és sharing. De időközben rájöttem be is lehet exportálni simán egy CCCam.cfg legyen egy usb-n benne a sorokkal. Aztán ami még eléggé melegszik müholdas TV nézés közben de ha csak vissza android rögtön hül most 56 fok (aida64 szerint) de ment 79-en is. Még annyira sokat nem néztem szét másholdakon vele csak a Thor 1W. Bár elé szegényes a sat listája csak a keleti volt benne nyugatit azt be kell irni. De még azt sem tom hogyan lerhet bele importáálni (pedig jó lenne), csat szerkesztője nincs az ha megszerkeszteni is lehetne ujabb lekeresés és ujra lehet kezedeni előről. De még annyirta nem ismerem 1hete van nállam. Openelek megy vele SD kariról altenativ szoftként, az vitmode is megy de csak kipróbálási szinten. A földi vételel nekem semmi gondom nem volt megy szépen még tápfeladás is van benne. Azt viszont még megjegyezném itt a SAT részen a jelszintek nem nagyok példa most M4 HD S57% Q65% ugyan ez Alien3 85%-85% Amiko mini HD SE 90% - 77% ugyan azon adókon bár a K1 plus egy nagyobb antenna egy kisebben is ugyan ennyit mutat. Eddig én azt mondom nem rossz kis picike készülék, árához képpest és a tudáshoz ennyit megér, hiszen annyi tudés rejlik még benne, hogy aki moast vesz elsőnek androidos készüléket ámulni. Ha kigogott egy jó készüléket ami alapból semmi baja, gondolok itt amit olvastam köszküdés appokal is stb. De ha valakinek nem kell a tuneres verzió, biztos vagyok benne egy jó kis készüléke lesz. (-_-) :)

    Ettől rendeltem: (ja és rootolva van)
    [link]

    Vitmod SD:
    [link]

    Itt próbáltam kérdezni kevés sikerrel:
    [link]

    K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

Új hozzászólás Aktív témák