Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz kazan23 #119 üzenetére

    Médialejátszás: én már a mostani mini PC-k megjelenése előtt is azt mondtam, hogy valószínűleg kihagyom a Mali 450-essel szerelt generációt, mert nem látok igazi technológiai ugrást, "csak" összedrótoztak 2 db Mali 400-ast. Ha ebből nagyobb előrelépés sül ki, mint gondoltam volna, és megfelelő custom ROM-okkal szuper médialejátszó (értsd: a magas bitrátájú full hd-kat is szépen lejátsszák és az 5.1-gyel is megbírkóznak) lesz a már piacon lévő dolgokból, továbbá az áruk is megfelelő lesz, és időközben még mindig nem lehet kapni az általam olyannyira várt cpu-gpu párost, akkor lehet, hogy meggondolom magam és pár hónapra veszek egyet, de nem hiszem, hogy erre sor fog kerülni, mert egyrészt egész jól elvagyunk az MK908-assal és egy hdmi-kimenetes laptoppal (utóbbit csak akkor üzemelem be, ha nagyon muszáj), másrészt pedig tabletet már elő lehet rendelni RK3288-as cpu-val, szóval talán mini PC-ben sem kell rá az év végéig várni.

    Felhasználási területek: akkora TV-n pláne lehet fitneszelgetni! :K Őszintén szólva olyasvalakinek, aki nem most lát először androidot, sok újdonságot én biztos nem tudok mondani, a RR3-at meg kilőtted az elsüthető tartalékaim közül. :D

    NAS>FLAC/DTS-HD Master Audio(!)>LAN>Player>SPDIF>
    96kHz/24bit>AMP>egy öreg THX-es 5.1 rendszer>DLNA-n keresztül telefonról vezérelve. Ez a jelenlegi nappali felállás - jól hangzik. :K És ez biztos élőben is igaz!

    Reallife egyértelműen jobb a kinectnél, viszont ha valaki esetleg nehezen tudja megoldani a konditerembe és/vagy sportolni járást, de mégis hiányzik neki az edzés, akkor nagyon jó progik vannak (YSFE, Nike Kinect+ stb.)

    (#120) Somatom Rákeresek, köszi, de a "fent említett CPU-GPU párosítás"-on az rk3288-mali t760 kombót értettem, azzal lenne igazán ütős a dolog, szóval ez még nagyon a jövő zenéje - sajnos. :(

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák