Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samec82

    csendes tag

    Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni ha lehet! Szóval van nekem egy Sapphire r9 280x videokártyám.. eddig minden rendben volt, de most azt kezdte el játszani velem, hogy belépek egy játékba mondjuk Sniper Elite 3 és a menüjében pedig az is már videokártya igényes megvan a célzott 60 fps! Tehát használja rendesen a kártyát! De ha mondjuk elkezdem a játékot vagy csak belépek a lobby-ba akkor akkor már leesik 5-30 fps re a képkockasebesség! Az Afterburner szerint ilyen 10% körül használja a kártyát játék közben is! Ezért ugye játszhatatlan!! Kérdésem az , hogy miért csinálja ezt ??! Mondjuk az új driver óta kezdte ezt el, de azt letöröltem ddu-val aztán raktam fel régit ott első indításnál oké volt, aztán másodjára ugyan ez!! Visszaraktam az újat akkor is elsőre minden oké hasít minden játék, aztán másodikra megint ilyen 10-20% kártyahasználat Játék közben!! Röhej!! Egyszerűen már mindent állogattam kipróbáltam semmi!! HA valakinek volt ilyen gondja és sikerült megoldania, kérem ne tartsa magában!! Tényleg nagyon bosszantó hiba! :(( :( :F

Új hozzászólás Aktív témák