Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Jack@l #26460 üzenetére

    Úgy csinálsz, mintha pontosan tudnád, hogy mikor mennyi textúra szükséges az adott scene rendereléséhez. Nem, nem tudod, ahogy azt sem, hogyan menedzseli a rendszer a Vmem használatot. Így azt sem tudod, hogy ezt hogyan lehet jobban menedzselni. Én sem tudom, de megelőlegezem az AMD-nek a bizalmat, hogy valami olyat alkottak, ami forradalmi és példa nélküli. Ha nem hozzák, amit ígértek, akkor majd elküldöm őket a 3,14csába, de addig ne károgjunk már előre, hanem ízlelgessük azt, amit megtudtunk.

    (#26461) TTomax: Érdekes, hogy naponta elhangzik az, hogy az AMD mindig mindenkit átb@sz. Én 25 éve építek PC-t és érdekes módon nem érzem magam átb@szva az AMD által, pedig volt K5, K6-2, K7, K8, K10 és FX gépem is, mindezek ATI/AMD kártyákkal (meg NV-vel, mert hol ezt, hol azt használok). Igaz, én két lábbal állok a talajon és nem dőlök be minden hülyeségnek, ami a neten napvilágot lát. Szóval nem értem én ezt a nagy AMD utálatot, mintha az AMD megcsinálta volna a barátnőtöket szárazon, úgy haragudtok rá.

    [ Szerkesztve ]

    #tarcsad

Új hozzászólás Aktív témák