Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz MaXX81 #28138 üzenetére

    Szia,

    Én is hasonlóképp jártam a Hyper TX3 hűtővel, de azt lehetett kis trükkel elforgatva szerelni. A képek alapján a te hűtődet csak függőlegesen lehet rögzíteni az upgrade kit nélkül. A gépházadról nem írtál semmit, de ha van lehetőség a proci felett egy kifelé fújó ventit tenni, akkor szerintem ez nem tragédia (a meleg levegő amúgy is felfelé szeret menni), sőt, még a VGA-ról jövő meleg egy részét is felkapja és továbblöki felfelé.
    Az upgrade kit-et ingyen adták régen, ha felmutattad a vásárlásról készült számlát, szerintem ez most is így van. Ezesetben az alaplapot ki kell venned, és a gyári AMD rögzítést kicserélni.
    A jó hűtőkhőz ezt rendre meg kell csinálni, másrészt pedig azt a nagy batár hűtőt te sem fogod tudni a lap kiszerelése nélkül szerelni, hacsak nincsenek nagyon hosszú ujjaid.

    Nem sértésnek szánom, legközelebb a rendelés előtt várd meg, hogy válaszoljanak a kérdésedre, így nem kell tartani a meglepetésektől. Ha netes vásárlás, akkor úgy rémlik a kézbesítést időpontjától 3 napig jogod van elállni tőle, ha a termék nem tetszik. Meg sem kell indokolnod, csak visszaadod és kéred vissza a pénzed.

    Egyébiránt, szvsz kár volt arra a Cooler Master-re költeni. Igazi minőségi előrelépést egy Alpenföhn Brocken-el vagy egy Scythe Mugen 5 RevB-vel értél volna el hőfokban (vagy Noctua D12-vel), nem hülyeségből van rajtuk 6 hőcső és másfélszer annyi anyag. Ezekhez elég 15e forintot dobálni, nekem ez utóbbi bevált.
    A Hyper TX3-nél3 hőcső, 90mm-es venti) eszetlenül pörgő venti mellett sem tudta lehűteni az 1600X-et, hiába volt írva, hogy 95W TDP-re jó. A Hyper 212 neked talán pont elég lesz, de nem volt egy jövőtálló választás.

Új hozzászólás Aktív témák